Jak fotí Samsung Galaxy S2? – udělali jsme pro vás 76 snímků!

Quidak |5.3.2012

jak-foti-galaxy-s2
 
Uvažujete o koupi telefonu Samsungu i9100 Galaxy S2? Jste na pochybách? Tak to vás určitě bude zajímat jak fotí Samsung Galaxy S2. Udělali jsme si pro vás menší výlet do jarní přírody, abysme vám poskytli obrázek o tom, jak tento legendární Samsung fotí. Výsledky nás samotné překvapily. Samsung Galaxy S2 fotí opravdu úžasné snímky. Měli jsme možnost vidět snímky těch nejlepších fotomobilů současnosti a můžeme s radostí konstatovat, že Samsung Galaxy S2 se řadí mezi absolutní špičku fotomobilů. Snímky, které jsme pro vás pořídili, jsou foceny v maximálním rozlišení 8MPx s použitím jak automatického ostření, tak makra. Dále jsme zkoušeli nastavení světla, které některým snímkům dodalo nádherný sépiový nádech.
 
Fotoaparát Samsungu Galaxy S2 disponuje 8MPx snímačem, který je schopný pořídit snímky do rozlišení 3264×2448 pixelů. Nechybí mu ani automatické ostření, stabilizace obrazu, face and smile detekce, geotagging, makro, LED přisvětlení a opravdu bohatá nabídka nastavení. Dále je schopen natáčet ozvučené video v rozlišení až 1080p. Ukázky videa dodáme v následujících dnech pokud to počasí dovolí.).
 
Pokud chcete vidět snímky v plném rozlišení, je třeba si je stáhnout. To uděláte tak, že na zvětšenou fotku kliknete pravým a zvolíte uložit obrázek jako.
 


 
Jak vidno, snímky jsou opravdu povedené, snad až na jeden malý detail. Při focení bílých ploch občas zahlédnete onen nechvalný růžový střed, jak lze vidět na fotografii textu. Námi testovaný Samsung Galaxy S2 měl poslední dostupný firmware fotoaparátu. Onen růžový střed se dle našeho zjištění nenachází u všech Galaxy S2, takže nám nezbývá, než vám popřát šťastnou ruku při výběru :) . Doufáme, že tento neduh vyřeší update Galaxy S2 na Android 4.0 ICS, který by měl podle jistého indeckého dodavatele Samsungu oficiálně přijít 15.března.
 
Doufáme, že jsme vám postykli dostatečný obrázek o tom, jak fotí Samsung Galaxy S2. Budeme rádi za jakýkoliv komentář z vaší strany. Itaci.cz.
 

Aktuální cena Samsungu Galaxy S2
Pokud se vám článek líbil, pošlete ho dál
Quidak
Je zakladatelem ITaci.cz, vystudoval střední školu s elektro zaměřením, dále studoval anglický jazyk, v současné době se věnuje programování HTML/PHP/CSS, SEO, 3D grafice a grafice a IT všeobecně.

5 komentářů k "Jak fotí Samsung Galaxy S2? – udělali jsme pro vás 76 snímků!"
 1. Věra napsal:

  Ahoj, nedaří se mi stáhnout fotky ze Samsungu Galaxy S2 do PC. Můžeš, prosím, poradit, jak na to?
  Díky moc. V.

  Thumb up 0 Thumb down 0

  • Jezzy napsal:

   Ahoj! Klikni na fotku, kterou chceš stáhnout, ona se ti otevře. Ve spodní části rámečku je tlačítko „Download“ a fotka se ti otevře v novém listě. Pak už jen stačí na otevřenou fotku kliknout pravým tlačítkem myši a dát „uložit obrázek jako“. Samozřejmě je třeba zvolit cestu kam obrázek uložit :-)

   Thumb up 0 Thumb down 0

  • Quidak napsal:

   A pokud nevite jak dostat vase fotky z telefonu, tak ho pripojte k USB kabelu s pocitacem a v tomto pocitaci byste mela najit nove uloziste. (mozna vas telefon pozada o povoleni rezimu USB prenosu, tak ho povolte). Fotky potom najdete ve slozce DCIM. Snad jsme dobre poradili.
   Hezky den

   Thumb up 0 Thumb down 0

 2. daw napsal:

  Opravdu krásné fotky,8 mpx je na mobil luxusní.Dnes si s2 jdu kupovat :) )

  Thumb up 0 Thumb down 0

Máte názor? Komentujte

*